25.12.2012

Рекомендуємо відвідати зимові свята на "Сорочинському ярмарку"

Славнозвісний «Сорочинський ярмарок» відтепер працює не лише влітку, а і зимою. 5 та 12 січня 2013 року полтавців запрошують на новорічні народні гуляння на ярмарок у Сорочинці.

23 грудня 2012 року відбулася презентація програми новорічних свят на Сорочинському ярмарку. Саме у Великих Сорочинцях народився класик світової літератури Микола Гоголь. Тому тут найкраще знаються на традиціях народних свят, які цього року проходитимуть під гаслом: «В Сорочинці завітай – «Ніч перед Різдвом» згадай!».
Сорочинський ярмарок, InGreen
Козацький мужній гопак, колядки та щедрівки в народному стилі, справжній український вертеп чекатиме на гостей в центральній частині ярмарку. Біля ялинки на головній площі можна буде поводити новорічні хороводи, пограти у веселі ігри, подивитися концертну програма, зустріти казкових героїв та Діда Мороза зі Снігуронькою, які нарешті потрапили на ярмарок.
Сорочинський ярмарок, InGreen
Для усіх бажаючих будуть проходити цікаві майстер-класи по виготовленню ляльки-мотанки та різдвяних янголів, лозоплетінню, соломоплетінню, приготуванню вареників, куті та інші. Під час презентації 23 грудня, ми побували на майстер-класі з виготовлення різдвяного дідуха. Дідух - прадавній символ достатку та благополуччя в українській родині. Це просто неймовірні відчуття, коли ти своїми руками створюєш справжнє різдвяне диво, яке потім прикрашатиме оселю рід час зимових свят.
Сорочинський ярмарок, InGreen
Також на ярмарку частують смачною горілкою, бубликами, пряниками, вергунами, сальцем, ковбаскою, чаєм на травах, вареничками та іншими народними стравами. Ну і звісно, тут Ви зустрінете найколоритніших героїв із кращих творів Миколи Васильовича. А як вражає яскрава ілюмінація та новорічне оздоблення території ярмарку.
Сорочинський ярмарок, InGreen

ЗАПРОПОНОВАНА НОВОРІЧНА ПРОГРАМА:

11.00-13.00 - прогулянка селом Великі Сорочинці та Сорочинським ярмарком на Новорічні свята.

13.00-14.00 - вертеп, козацький мужній гопак, новорічний хоровод і веселі ігри навколо ялинки. Фольклорні колективи подарують свої вітання та співи на щастя, здоров'я, на довгий вік!

14.00-15.00 - святковий обід. Виняткова можливість пообідати з героями гоголівських творів. Здивуйтеся по-справжньому чарівному мистецтву приготування стародавніх українських страв.

15.00-16.00 - конценртна програма. Хівря та Попович відкриють Вам науку залицяння та подарують гарний настрій!

16.00-19.00 - зимові забави та веселе гуляння біля ялинки з дідом Морозом, снігуронькою, казковими героями.

Сорочинський ярмарок, InGreen

Досить сумніватися – час вирушати у Сорочинці на новорічні народні гуляння. Нагадаємо 5 та 12 січня Ярмарок запрошує усіх бажаючих, а з 23 по 30 грудня та з 3 по 20 січня приймає замовлення від організованих груп.

Більше інформації: 066 52 57 664.

Веселих Вам свят та щастя у Новому році.

Сорочинський ярмарок, InGreen

is ventolin a reliever or preventer nizoral tabletten 200mg kaufen ditropan achat ligne clomifen clomid kaufen donde comprar finasteride en guadalajara comprar orlistat 60mg per comprare il ventolin ci vuole la ricetta ibuprofen 800 ohne rezept kaufen günstig voltaren kaufen achat clomid en ligne