12.03.2013

Вихідні у Львові - це траба побачити.

Львів з висоти пташиного польоту. Львівська ратуша — адміністративний будинок у центральній частині міста, який протягом всього часу свого існування був місцем перебування центральної міської влади Львова. Пам'ятка архітектури національного значення, що належить до Світової спадщини ЮНЕСКО. Сучасна вежа львівської ратуші має висоту 65 метрів і є найвищою в Україні.

 Львів, InGreen

Львів, InGreen

Найстаріша в Україні аптека-музей «Під чорним орлом». Має 16 залів площею близько 700 кв. метрів, де знаходяться понад 3000 експонатів.

Львів, InGreen

 Львів, InGreen

 Відвідування оперного театру. Архітектурна перлина Львова у стилі неоренесансу (1901 рік), один з найгарніших театрів Європи. Збудований на початку минулого століття за проектом архітектора Зиґмунта Ґорґолевського Великий театр у Львові порівнювали з Паризькою та Віденською оперою.

Львів, InGreen

 Львів, InGreen

Обід у «Криївці» . У підвалах площі Ринок знаходиться кнайпа, стилізована під криївку Української повстанської армії. Але, щоб туди потрапити, потрібно знати гасло... МИ знаємо і допоможемо відчути дух повстанської боротьби часів ОУН-УПА.

 Львів, InGreen

Львів, InGreen

 Пошук левів Львова. На кожному кроці нас зустрічають леви у різних проявах та виглядах. Пропонуємо їх пошукати разом. Частину ми вже знайшли.

 Львів, InGreen

Неперевершена екскурсія з найколоритнішим екскурсоводом міста. Тепер ми знаємо чому Львів є портовим містом, які будинки Львова "посміхаються", яка особивість Будинку Вчених та як там наразі всередині, а також ще багато наймовірних історій від кращого екскурсовода.

Львів, InGreen

Львів, InGreen

Дегустація пива. «Хто львівське пиво п'є, сто років проживе» - кажуть львівяни про свій улюблений напій. Варити пиво у Львові  почали ще у ХV столітті, а у 1533р. польським королем було видано указ, який давав місту право займатися пивоварінням. Саме у Львові створено перший в Україні Музей пива, де знаходиться виставка давніх пивних пляшок, старовинні пивні кухлі, що походять з різних країн Європи, бочки для перевезення пива, книги з рецептами ХІХ століття, детально висвітлюються легендарні традиції виготовлення бурштинового напою на Львівській пивоварні. Запрошуємо скуштувати.

 Львів, InGreen

Львів, InGreen

 Покупка кави. Арабіка - кава з м’яким смаком і тонким, насиченим ароматом. Робуста - кава з різким ароматом. Вирощується на висоті до 600м. над рівнем моря. Містить більше кофеїну ніж арабіка. А яку каву обираєте ВИ?

 Львів, InGreen

Львів, InGreen

Смакування шоколадом. Десятки кав’ярень та кнайп пропонують найрізноманітніші шоколадні вироби: цукерки, плитки, чашки, фігурки, скульптурки – найсолодше життя, безперечно, у Львові.

 Львів, InGreen

Львів, InGreen

Мандрівка Львівськими вуличками. Ми вам видаємо карту, роздруковуємо карту і карту ви можете купити ще одну. Але це не завжди допомагає – архітектура та вулички Львова розраховані на тривалі мандрівки та прогулянки, а іноді – ще й пошуки короткої дороги.

 Львів, InGreen

Львів, InGreen

Фото з персонажами Львова. А Ви знаєте що в кишені уЛеопольда фон Захер-Мазоха? А хто сидить на ослінчику біля Гасової Лямпи? Варто дізнатися.

Львів, InGreen

Львів, InGreen

Знайомство з нічним Львовом. Його можна розпочати з прогулянки, посиденьок у затишному кафе, відриву у нічному клубі чи забігу по колоритних кафе. Львів не спить – він зустрічає гостей і вдень і вночі.

 Львів, InGreen

ДО ЗУСТРІЧІ У ЛЬВОВІ!