25.03.2014

Екскурсія в Гадяч відкрила новий проект "Мандруємо Полтавщиною" (фото)

Туристичний клуб InGreen уже багато років організовує поїздки у найвіддаленіші куточки України. Серед туристичних окрас Полтавщини ми неоднорадово відвідували музей гончарства в Опішному та Музей Українського Весілля, Сорочинський Ярмарок та музей-заповідник Миколи Гоголя. А от на інші міста Полтавщини не завжди вистачало часу. І от , нарешті, відбулася екскурсія в Гадяч - 23 березня 2014 року

Вже з перших хвилин перебування у Гетьманській столиці стало зрозуміло що - ЇХАТИ У ГАДЯЧ ВАРТО!  Гадяч - невеличке містечко на півночі Полтавської області. Але воно має багату та різнопланову історію. Під час екскурсії містом Гадяч учасники туристичного клубу InGreen відвідали:

Нещодавно оновлений Районний історико-краєзнавчий музей, який у своїх численних залах розповідає про етапи розвитку Гадяцького краю від найдавніших часів до сьогодення,

Тур в Гадяч музей Драгоманових Мандруємо Полтавщиною

Гадяцькі підземелля - побудовані ще за козацьких часів, які зараз розкривають численні археологічні таємниці.

Сучасний Музей молотка - єдиний музей такого типу в Україні,  де зібрано найоригінальніші молотки різних видів та призначення.

Музей Молотка Гадяч мандруэмо Полтавщиною

Музей бджільництва Національного наукового центру - де кожного бажаючого за незначний проміжок часу зроблять професійним бджолярем.

Свято-Успенський Собор - найважливішу православну споруду та окрасу міста.

Свято Успеньсикй Собор Гадяч Мандруэмо Полтавщиною

Урочище Зелений Гай - куди відома письменниця Леся Українка регулярно приїздила відпочивати та милуватися чарівною природою Полтавського краю.

Окремо варто відзначито, що Гадяч - є другим після Умані найбільшим центром паломництва хасидів, адже тут знаходиться могила засновника хасидского руху Хабад - Шнеур-Залман із Ляд. В 2013 році на цьому місці побудовано Центр Хасидизму неймовірної розкоші, який нам теж показали ззовні та дозволили зайти всередину.

Лесин Гая зелений Гая Гадяч Мандруэмо Полтавщиною

Гадяч вразив своїми туристичним різноманіттям та унікальними пам'ятками, які варто відвдідати кожному жителю Полтави! Поїздка в Гадяч стала початком нового туристичного проекту "Мандруємо Полтавщиною", учасники якого зможуть відвідати усі найцікавіші та найвіддаленіші куточки нашого рідного краю.

Центр Хасидизму Гадяч, екскурсовод Ольга Влох

Керівник туристичного клубу InGreen Ольга Влох висловлює щиру подяку за радушний прийом у місті Гадяч:

заслуженому вчителеві України Олександру Зозулі,

директору історико-краєзнавчого музею Василеві Сиротюку

та усім екскурсоводам, які працювали з групою протягом дня.


Новина про екскурсію також на СТУДКЛУБІ та на сайті КОЛО.