15.12.2014

80 полтавців відвідали музей Івана Котляревського

14 грудня 2014 року пройшла тематична екскурсія "Тарас Шевченко на Івановій горі". Організатор -  туристичний проект "Таємнича Полтава", який вже більше року щомісяця об'єднує однодумців для спільних тематичних екскурсій Полтавою.

Після екскурсії в музей Панаса Мирного, яка зібрала 80 учасників, організатори вже очікували багато бажаючих та зробили чотири окремих підгрупи на різний час. На екскурсію зібралися індивідуальні туристи та компанії друзів, дорослі та молодь, батьки з дітками різного віку. Дехто скористався акційною пропозицією "Два музеї за ціною одного" і після відвідування музею Панаса Мирного вхідний квиток у музей Івана Котляревського отримав безкоштовно.

Музей Івана Котляревського, Таємнича Полтава

У 1969 році, проголошеному за рішенням ЮНЕСКО Роком І.Котляревського, з нагоди 200-річного ювілею поета за акварельним ескізом Т.Г. Шевченка було відновлено меморіальний комплекс — садибу І.П. Котляревського. Затишний меморіальний комплекс у самому серці стародавньої Полтави складається з батьківської хати поета, повітки, комори та колодязя-журавля. Тож символічно, що тематична екскурсія розроблена до 200-річчя від дня народження Тараса Шевченка. Великий Кобзар в період «трьох літ» відвідував Полтаву. Самобутня, сповнена цікавинок екскурсія надала можливість побачити місця перебування Тараса Шевченка в нашому місті, зрозуміти вплив Полтави та тодішніх мешканців міста на творчість поета.

Музей Івана Котляревського, Таємнича Полтава

Керівник проекту "Таємнича Полтава" Ольга Влох рада, що так багато полтавців зацікавилися екскурсією:

- Співробітники музею Івана Котляревського розробили надзвичайно пізнавальну екскурсію. Чудово, що в нашому місті є иузеї в які можна прийти не один раз і щоразу дізнатися якісь нові факти. Ми раді, що з нашою допомогою полтавці відвідали тематичну екскурсію та поповнили свої знання про відомих українських поетів. Ми з радістю чекаємо усіх бажаючих на наступній тематичній екскурсії.

Музей Івана Котляревського, Таємнича Полтава

Деталі про екскурсію можна почитати за посиланням: СТУДКЛУБсайт 0532, Полтава Сьогодні.


Кожного місяця ми чекаємо всіх бажаючих

на цікавих тематичних екскурсіях та спільних походах в музеї!

Приєднуйтеся до пректу "Таємнича Полтава" НАСТУПНОГО РАЗУ!