ДОБРОПАРК + СПІВОЧЕ = 4,4 млн тюльпанів

Длительность поездки: 15 травня
Затраты на человека: 750 грн (збір і розвозка по місту, дорога, страховка супровід), Додатково: вхідні квитики в 2 парки.

Автобусна екскурсія із Полтави на 1 день

НОВИНКА: ДВА ПАРКИ ТЮЛЬПАНІВ: ДОБРОПАРК та СПІВОЧЕ

 Для Вашої зручності можна безкоштовно цілодобово

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА УЧАСТЬ ТУТ

 


Орієнтовна програма поїздки:

 

03.00 - збір по Кільцевому маршруту, дорога. 
10.00-19.00 - 2 ПАРКИ ТЮЛЬПАНІВ. 3 години в кожному парку!
19.00-01.00 – дорога, розвозка по Кільцевому маршруту.

 


Добропарк - приватний дендропарк для сімейного відпочинку. Територія понад 300 га рукотворних ландшафтів та краси вперше була відкрита для відвідувачів у 2020 році. Перший сезон роботи парку подарував відвідувачам 1 270 000 тюльпанів, лавандову галявину, самшитову долину, сад петуній та поля ліатрісу. Мета засновників на найближчі 5 років - перетворити Добропарк на кращий парк в Україні.

 

Другий сезон добропарку розпочне свою роботу у травні. На гостей чекатиме 3 700 000 ранніх та пізніх тюльпанів різноманітних кольорів, видів та близько 130 сортів. Вперше своєю красою доповнять весняну колекцію нарциси, крокуси, еремуруси, хіонодокси, азалії, форзиції, мускарі, юка, вейгела, анемона, люпіни, іриси та фацелії..У Добропарку для кожного знайдуться свої заняття та розваги до душі. Піші прогулянки спеціально прокладеним маршрутом або екскурсії парком на паровозику. Особам, що доросліші 12 років, пропонуємо проїхатися парком на електровелосипедах. Для самих маленьких у парку встановлені каруселі та батути, а для тих, хто бажає насолодитися видами парку та його околицями - пропонуємо покружляти колесом огляду чи замовити політ на повітряній кулі. Також до вашої уваги безліч креативних фотозон та магазин сезонних рослин та добрив..Територія чимала, тому прогулюючись локаціями вас чекатиме декілька місць для відпочинку: обладнані тераси, пікнік-зони на зеленій галявині чи біля мальовничого озера, романтичні альтанки та лавки поміж тюльпанових рядів. Якщо зголодніли, на території ви знайдете смачні перекуси в зоні фудкорту та на панорамних відкритих терасах ресторану “Ластівка”. Щовихідних гостей чекатиме тематична програма:майстер класи для дітей, спортивні заходи,талановиті гості, інструментальна музика, неймовірні заходи сонця та авторські коктейлі.

ФБ Добропарк - https://www.facebook.com/dobropark.ua/

ВХІД: 150 грн дорослі, 80 грн діти від 5 до 14 років, діти до 5 років безкоштовно

Співоче - це тематичний парк сімейного відпочинку на кожен день, розташований в центрі столиці. «Місце бути щасливим». Співоче є одним із наймальовничіших куточків столиці, адже розмістилося воно на Печерських пагорбах, в самому серці зеленого Києва. Це місце стало справжнім туристичним якорем та улюбленою локацією сімейного дозвілля, відомою унікальними івентами та культурними подіями.Справжня квіткова феєрія з майже 700 тисяч тюльпанів, порадує відвідувачів СПІВОЧОГО вже у травні. Унікальні малюнки, яскраві барви та цікаві експозиційні форми тюльпанів створять дійсно фантастичну квіткову казку. На відвідувачів парку очікує справжній квітковий океан.

ФБ Співоче - https://www.facebook.com/spivochepole/

ВХІД: 100 грн дорослі, 25 грн діти від 3 до 14 років, діти до 3 років безкоштовно