ВДРУГЕ в Полтаві: сольний концерт бандуриста-гітариста Віктора Пашника

Длительность поездки: 2017
Затраты на человека:

ДРУГИЙ СОЛЬНИЙ концерт бандуриста та гітариста Віктора Пашника у Полтаві. ДАТА - 28 жовтня. Початок - 18.00. Тривалість-  2 години. Місце - Галерея Мистецтв.


ВІКТОР ПАШНИК - бандурист, гітарист, автор пісень, випускник єдиної в Україні Стрітівської кобзарської школи.  Виконує авторські та народні твори українською, російською, білоруською польською,і знає декілька пісень молдавською, чувашською, словацькою і чешською... Його твори та життєва позиція ДОСТОЙНІ ВАШОЇ УВАГИ!  ЗАПРОШУЄМО усіх, хто шанує рідну мову та цінує українську культуру на зустріч із самобутнім неординарним українським виконавцем Віктором Пашником. ВІДКРИЙТЕ ДЛЯ СЕБЕ ВІКТОРА ПАШНИКА і його твори НАЗАВЖДИ ЗАЛИШАТЬСЯ у Вашому серці! 

ОФІЦІЙНИЙ САЙТ ВІКТОРА ПАШНИКАhttp://pashnyk.org.ua


ЗВЕРНЕННЯ КЕРІВНИКА ТУРИСТИЧНОГО КЛУБУ InGreen Ольги Влох:

 

-Дорогі друзі! Ми з Вами вже давно разом подорожуємо цікавими, маловідомими. важкодоступними куточками рідної країни! Ми з Вами разом пізнаємо рідне місто на тематичних екскурсіях по Полтаві. Я завжди стараюся кожну мандрівку зробити насиченою та яскравою. І цей концерт я організую саме для Вас! Адже в наш час все менше залишається пісень, наповнених сенсом та любов'ю. Я відкрила для себе творчість Віктора Пашника ще у 2012 році. І зрозуміла, що повага до його таланту - назавжди! Відтоді я вже декілька разів була на його концертах. І щоразу вони дарували позитивний настрій та теплі емоції. Я прагнула, щоб концерт Віктора Пашника відбувся у моєму рідному місті, у духовній столиці України! Адже де, як не в Полтаві, живуть освічені розумні люди, які достойно оцінять сучасну змістовну українську пісню. У жовтня 2015 року ми провели ПЕРШИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ ВІКТОРА ПАШНИКА у Полтаві. У слухачів залишилися найкращі враження, тож на Ваші прохання ми організуємо ДРУГИЙ СОЛЬНИЙ КОНЦЕРТ ВІКТОРА ПАШНИКА У ПОЛТАВІ!  Ми з Вами - однодумці, ми разом пізнаємо історію та культуру рідної Батьківщини. ДАВАЙТЕ ЗБЕРЕМОСЯ У ДРУЖНЬОМУ КОЛІ та послухаємо авторські пісні творчої людини. 


МИ БУДЕМО РАДІ ВАС БАЧИТИ! ПОДАРУЙТЕ СОБІ ГАРНИЙ НАСТРІЙ!