Закарпатье и ЛЬВОВ на майские из Полтавы. Раннее бронирование!

Длительность поездки: 1 мая
Затраты на человека: Ранннее бронирование до 10.03: 2650 грн

 Закарпатье и Львов из Полтавы на Майские праздники

Выезд 27 апреля. Возвращение 2 мая. 4 активных дня.

Большой удобный автобус! Половина местт уже занята! ПОСПЕШИТЕ!

РАНЕЕ БРОНИРОВАНИЕ до 10 марта!

Для Вашего удобства можно бесплатно круглосуточно

ОТПРАВИТЬ ЗАЯВКУ НА УЧАСТИЕ ЗДЕСЬ


Програма туру «Квітуче весняне Закарпаття»
1-й день виїзд 27. 04. 2018

 

2-й день 28.04.2018«Замок «Паланок» -Косіно-Мукачево»
Однією з найдавнішихукраїнськихфортець в Україні є відомий замок «Паланок»у Мукачеві. Йогосередньовічністіни до нинізберігаютьчималотаємниць та легенд.Під час екскурсії наш екскурсовод повідає Вам неповторнуісторіюгероїчноїоборони замку, палкогокоханнята лютоїненависті! Для тих, хто вже раніше  відвідував замок,  екскурсія також буде цікавою, оскільки експозицію  замку  оновлено та  розширено.
Пропонуємо Вам приємний відпочинок на території  комплексу «Термальні води Косино»kosino.uaабо «Жаворонок»zhayvoronok.net.
Мукачево.Під час оглядової  екскурсії Ви зможете:
*  познайомитися  з древнім (+1118 років) і вічно молодим містом Мукачево, з його дивовижною історією та архітектурою,  які тісно пов'язані з історією майже всіх країн центральної Європи;
* побуваєте в історичному центрі міста, оточеному колись міською стіною;
* побачите оригінал пам'ятника Кирилу і Мефодію, копія котрого прикрашає Києво-Печерську лавру;
 *  загадаєте  бажання, потерши бронзові гудзик Сажотруса і палець князя Федора Коріатовича.
 * на Вас чекає  зустріч іззамком  «Паланок», неприступні стіни якого зберігають для нас неповторну історію спорудження та героїчної оборони замку,  палкого кохання та лютої ненависті!                                                                                                       
* приємно прогулятися середньовічними  вулицями  міста, що   прикрашають  відновлені будівлі ратуші, театру, старовинних маєтків. Тут збережено архітектурну спадщину Австро-Угорщини, де відчувається  дух Габсбургів та "застигла мелодія" витонченої готики з грайливим бароко.        

3- й день  29.04.2018«Краса КарпатСиневір+ Шипіт»
 «Краще гір можуть бути тільки гори»/ Це можна зрозумітитількитоді, коли погляд зупиняється  на яскравому полотні неба, що плавно переходить у насичену зелень хвойних лісів з різнобарвною палітрою  листяних, а подих захоплює і від прозорого повітря, що увібрало в себе аромати дерев та квітів, і від кришталевого чистого гірського струмка, що десь далеко впадає в бурхливий водоспад чи річку.
Після сніданку Одягаємося по спортивному і на природу! Бажаючі, зможуть  покататися на найдовшій  крісельно – канатній панорамній  дорозі   Карпат(1500м) з висоти пташиного польоту,  зможуть помилуватися неперевершеною  красою  Карпатських гірських хребтів, полонин  та величних лісів.  Також до Вашої уваги неповторної краси  водоспад, який бере свій початок з вершини Боржавського хребта, збираючи маленькі струмочки в суцвіття вируючого, а інколи сповненого таємничого шепоту водоспаду!  Якщо Ваше серце сповнене романтики, то водоспад обов’язково нашепче  свою романтичну таємницю.
Краса та велич природи Вас будуть  супроводжувати всю подорож!  Гірські перевали, стрункі смереки,   мальовничі села з національною самобутністю, дерев’яні церкви, джерела мінеральної води «Келичин» і «Сойми».
Келечинська мінеральна вода не тільки насичує організм цінними елементами – залізом, кальцієм,  магнієм, марганцем, але й допомагає звільненню його від шлаків, токсинів та сечового піску. Визначні лікувальні властивості мінеральної води Сойми зумовлені насамперед високим  вмістом мінеральних солей, зокрема кальцію і магнію,  призначається при  захворюваннях шлунка з різним рівнем кислотоутворення, супутніх захворюваннях жовчного міхура а підшлункової залози.
Дорослим та дітям цікаво спостерігати за поведінкою царя лісів Карпат- бурого медведяв «Реабілітаційному центрі», де  лісові велетні привчаються до життя в дикій природі, та лікуються .
 Перлиною природи Закарпаття вважають високогірне озеро Синевір, розташоване на висоті 989 м над рівнем моря. Історія створення озера і його неймовірна краса оспівана в легендах, переказах, віршах та піснях!  «Синє око Карпат», «Перлина природи», «Високогірне диво» так величають люди це  унікальне творіння природи.  Прозора та чиста вода Синевіра є унікальною домівкою для рідкісної риби: озерної, райдужної та струмкової форелі.  До озера веде живописна гірська дорога, пройшовшись якою, нагулявши  на свіжому повітрі гарний апетит,  Вам до смаку прийдеться смачні  блюда національні Закарпатської кухні, більшість яких готуються на відкритому вогні , а також вина, наливки, чай на закарпатських травах, що пропонують колоритні колиби.

4- й день  30.04.2018 «Чинадієво–Ужгород - Золота гора»
Сніданок.Місто  Ужгород- древній град «Унгвар,омитий водами річки Уж,  має свою неповторну  багатовікову  історію, що писали в різні часи багато племен і народів, яка я  1знайшла своє відображення в оригінальному архітектурному ансамблі міста.
•    На Замковійперед Вамипостане одна з найдавнішихфортецьЗакарпаття - Ужгородський замок.Вінрозташований на пагорбівулканічногопоходження , на стикугір і низовини.  Із замком пов'язанілегенди і перекази, навіянітаємничістю і романтичністю, які неодмінно розкриють перед Вами місцеві  екскурсоводи.
•    Сьогодні в замку знаходитьсяЗакарпатськийкраєзнавчий музей,  де знаходиться унікальнаколекціяхолодної і вогнепальноїзброї,  зібрання найціннішихстаровинних книг, цікаваколекція старовинних монет, та народнихінструментів, археологічнізнахідкидавньоїісторіїЗакарпаття.
•    А ще запрошуємо  відвідати веселу корчму «Деца у Нотаря», головне  кредо  якої- вірність кулінарним традиціям і духові міжетнічної культури краю.  Тут Ви отримаєте не тільки гарну порцію смачної їжі, а й гарного настрою!
•    Декоративну японську вишню завезли в Ужгород в 1923 році з Відня, і з того часу кожної весни місто перетворюється на справжній квітучий  рай.  Прогуляємося вулицями міста, що прикрашають тендітні сакури,  покриті  рожевим мереживом квітів. Подихаємо повітрям,  що насичене ніжним п’янким  ароматом вишні. Майже одночасно з сакурами зацвітають магнолії, рожеві, білі і фіолетові, розпускаються квіти японської айви і яблунь Недзвецкого, флоридской і китайської.  
•     Але одними ароматами ситий не будеш, тому завітаємо до «ситних рядів», де на відкритому вогні готують смачні та ситні блюда національної кухні .  В ці дні в Ужгороді зазвичай проводиться ярмарок "Сонячний напій",де свої кращі вина представляють кращі винороби Закарпаття; а також творчий ярмарок, на якому будуть представлені вироби народних умільців, твори мистецтва та просто цікаві та екзотичні речі;відбуватимуться концерти, майстер-класи.                                                                                                                                                                                 Переїзд до нового термального комплексу «Золота гора» де,  крім  термальних басейнів різної температури,  діє також комплекс прекрасних саун.
Чинадієво.Літня резиденція графа Шерборна, "астрономічний" замок-має 365 вікон, що відповідає кількості днів у році, 52 кімнати - кількості тижнів і 12 входів - кількості місяців. Озеро на території замку було вирито за формою території Австро-Угорської імперії того часу. У парку також знаходиться "Джерело Краси", вмиваючись в якому, за переказами, всі  дівчата та жінки стають красунями, а красуні додають собі краси.   

5-й день 01.05.2018«Тустань+ Львів»
Сніданок. Державний історико-культурний заповідник "Тустань". Під час екскурсії ви зможете  побувати в найбільш мальовничому куточку Львівських Карпат і  ознайомитися з  історією наших земель, що збережена в камені. Фортифікаційний комплекс в скелях заснували в ІХ ст. племена Білих хорватів як оборонний та митний пункт.Унікальне поєднання природних скель та дерев’яної архітектури на висоті 40-80 м над рівнем долини зробило фортецю неприступною і водночас вражаючою. Від неї залишилися руїни стін і будівельних конструкцій, а також вирубані в скелях гроти, колодязі, підземні ходи. Піднявшись на скелі, Ви будете вражені  величною панорамою  місцевості! Щороку під Урицькими скелями Середньовіччя повертають учасники фестивалю "Ту Стань!", відтворюючи життя древнього граду від ремесел до розваг.
У Львові Вам призначають побачення більше половини  всіх архітектурних шедеврів України. Львів - це місто де запахи таємничого Сходу і  звуки романтичного Заходу переплітаються  з експресією Півдня іспокоєм Півночі.
 На Вас чекає невелика оглядова самими цікавими  визначними пам’ятками  міста Лева, а також багато вільного часу.  На вулицях міста панує романтичний, дещо сентиментальний настрій.  Відвідавши Львів, ніби потрапляєш у казку: вузькі вулички міста, на яких красуються старовинні будинки, і п’янкі аромати неперевершеної львівської кави... Це місто, яке неможливо забути і яке назавжди залишається в серцях тих, хто хоч раз побував тут.
6- й день  02.05.2018  повернення додому в першій половині дня.

Вартість туру
При оплаті  після 10.02.2018   -  2-м.номери по 2700 грн, 3-4 місні 2650 грн
При оплаті після10.03.2018 -     2-м.номери по 2750 грн, 3-4 місні 2700 грн
При оплаті після 10.04.2018 -    2-м.номери по 2800 грн, 3-4 місні 2750 грн

Ціни станом на 05.02.2018 ( Дорослі     Діти )
Оздоровчі  SPA-процедури
Термальний басейн Косіно   3,5 години+сауниkosino.com.ua    350 грн    150грн
Термальні води Берегове «Жаворонок»  2  години   zhayvoronok.net    150 грн    130 грн
Термальні води Берегове «Золота гора»  2  години    250 грн    200грн
       
Інше
Канатна дорога Пилипець    100 грн    80 грн
Оновлений замок Паланок (Мукачево)    50грн    30 грн
Замок Любарта(Ужгородський)    50грн    30 грн
Замок графа Шенборна (Чинадієво)    20 грн    15 грн
Дегустація «Винний сад»    120 грн    -
Озеро Синевір    15 грн    10 грн
Водоспад Шипіт    10 грн    5 грн
Тустань ( музей та залишки фортеці)    60грн    40 грн