Тематические экскурсии "Таинственная Полтава"

Длительность поездки: 1 день
Затраты на человека:

Нові анонси будуть орієнтовно в 2021

 Для Вашої зручності можна безкоштовно цілодобово

ВІДПРАВИТИ ЗАЯВКУ НА ЧАСТЬ ТУТ


КІЛЬКІСТЬ МІСЦЬ У ГРУПАХ ОБМЕЖЕНА.

ДОТРИМАННЯ КАРАНТИННИХ ВИМОГ ЗАКОНОДАВСТВА.

Опис ПАВЛЕНКИ: Козацьке село. яке стало частиною міста. Місце, де жили видатні діячі культури і науки. Вигляд цієї частини міста за останні 100 років сильно змінився, але все-одно це є один з найкраще збережених історичних районів Полтави. Ми пройдемо рівнинами і ярами, повз поле і через ліс.  А ще, побачимог оловну "пам'ятку" міста за версією Юрія Тимошенка. Все це–Павленки

Опис ФОРТЕЦЯ та ПІДЗЕМЕЛЛЯ: Полтава відома всьому світу завдяки Полтавській битві. Але ця подія і її розв'язка багато в чому була визначена результатами тримісячної облоги Полтавської фортеці. Неабияку роль зіграли і її підземні ходи. На жаль, фортеця була повністю ліквідована, а входи до підземель засипані. На цій екскурсії дізнаємося цікаві факти про Полтавську фортецю, як виглядали її оборонні споруди і де знаходилися підземелля. 

Опис КОБИЩАНИ: Один з найдавніших районів міста і найменш досліджений. Ми потрапимо у долини і яри, побачимо струмки та озера. Поговоримо про видатних діячів і побачимо їхні подвір'я. Відвідаємо історичні місця, пов'язані з освітою та літературою, дізнаємося, де в Полтаві знаходиться католицький костел, а також побуваємо на місці найменш відомої церкви нашого міста.

Презентації екскурсій проходили:

19.07.15 - Полтавська фортеця та підземелля
06.08.17 - Невідомі Павленки (цикл "Історичні райони Полтави)
06.10.2018 - Без зайвих епітетів про Кобищани (цикл "Історичні райони Полтави)


НАГАДАЄМО що саме в рамках проекту "ТАЄМНИЧА ПОЛТАВА":

- в 2013 році було проведено ПЕРШУ ОГЛЯДОВУ екскурсію по центру для всіх бажаючих!

- в 2014 році було проведено ПЕРШУ ТЕМАТИЧНУ екскурсію для всіх бажаючих!

- за 7 років розроблено близько 30 різних тематичних екскурсій по Полтаві!

- зібрано кращих екскурсоводів міста: профільних фахівців та наукових співробітників!

- об'єднано більше 1000 однодумців яким цікава історія рідного міста.


НОВИНА про презентацію екскурсії про КОБИЩАНИ, жовтень 2018 - https://poltava.to/news/48496/

ВІДЕО про презентацію екскурсії про КОБИЩАНИ, жовтень 2018 - https://www.youtube.com/watch?v=V5E5JsfkSik


Экскурсии проходят регулярно в рамках поисково-исследовательского проекта "Таинственная Полтава" основанного 21 сентября 2013 года.

ОПИСАНИЕ ПРОЕКТА: добровольное объединение единомышленников на основе общих интересов, для совместных походов в музеи и на экскурсии в черте города Полтава и Полтавской области. Экскурсии проходят регулярно. Участие в проекте является добровольным.
ЦЕЛЬ ДЕЯТЕЛЬНОСТИ: повысить патриотизм полтавчан и любовь к родному городу путем предоставления информации о его богатом историческом прошлом.

Присоединиться к проекту могут все желающие. Анонсы экскурсий отображаются на этой странице. На каждую экскурсию ОБЯЗАТЕЛЬНА ПРЕДВАРИТЕЛЬНАЯ ЗАПИСЬ. Для этого необходимо заполнить письменную заявку на украинском языке. Подтверждение Вашего участия будет в ПИСЬМЕННОЙ форме на указанную Вами в заявке почту не позднее чем за 2-3 дня до даты мероприятия.

Тематична екскурсія Таємнича Полтава туризм


 http://ingreen.in.ua/xpoltava

Архитектурная