Ваш особистий екскурсовод в Полтаві

Длительность поездки: 1 день
Затраты на человека:

Полтава – унікальне місто з більш ніж тисячолітньою історією. Вже багато десятиліть вoнa по праву має статус Духовної столиці України. Збираєтесь до Полтави? Вам знадобиться особистий екскурссовод!


Особистий екскурсовод у Полтаві y зручний для Вас час у будь-який день. Також оглядові та тематичні екскурсії від проекту "Таємнича Полтава" для груп.

ЩОБ ЗАМОВИТИ потрібно чітко повідомити:
дату, час початку, тривалість екскурсії, кількість осіб

на номер - 099 057 48 44 


Музей Ивана Котляревского, InGreen, Полтава

Поїздка до Полтави Вам обов'язково запам'ятається! У Полтаві народився літературний геній класика нової української літератури Іван Котляревського, пісенний талант Марусі Чурай. У місті навчалися байкар Леонід Глібов, перекладач та літератор Микола Гнєдич, письменники Микола Гоголь та Михайло Старицький, педагоги Антон Макаренко та Василь Сухомлинський.

Жили та працювали відомий актор Михайло Щепкін, поет та художник Тарас Шевченко, художники Григорій М'ясоїдов, Микола Ярошенко, композитор Микола Лисенко, математик Михайло Остроградський, лікар-хірург Микола Скліфосовський, ґрунтознавець Василь Докучаєв, письменники Іван Бунін, Панас Мирний, Володимир Короленко та інші . У різний час у Полтаві бували: Василь Жуковський, Лев Толстой та Максим Горький, Павло Тичина та Остап Вишня, граф Потьомкін та фельдмаршал Суворов; Російські государі: Катерина ІІ, Микола ІІ, Олександр ІІ.

Дбайливі полтавці зберігають пам'ять про них для майбутніх поколінь. У Полтаві чимало музеїв визначних діячів літератури та медицини: музей – садиба Котляревського, літературно-меморіальний музей Котляревського; меморіальний музей Володимира Короленка; меморіальний музей Панаса Мирного тощо.


Белая беседка, InGreen, ПолтаваНезважаючи на грандіозність подій, які тут відбувалися і великі імена людей, пов'язаних із містом, його можна охарактеризувати як провінційне. Розташованe вoнo на річці Ворсклі. Свою поетичну назву місто Полтава отримало від притоку Ворскли - Лтави. Упродовж багатьох століть Полтава відіграє роль важливого культурного та історичного міста. Тут зосереджено найцінніші пам'ятки історії та архітектури світового значення. Героїчні події Полтавської битви увічнені в архітектурі міста. Туристи з усього світу із захопленням відвідують пам'ятки Полтави. А щоб все побачити найкраще підійде індивідуальна екскурсія Полтавою


Доленосною віхою в історії міста та цілого народу стає Полтавська битва 27 червня 1709 року. Остання спроба за часів Гетьманщини гетьмана Івана Мазепи за допомогою союзних військ короля Карла XII захистити інтереси українців зазнала трагічної поразки від армії Петра I. і навіть темпи розвитку міста, його архітектурні особи. Головним із них є створення навесні 1802 року Полтавської губернії (проіснувала до 1925 року). Протягом XIX століття місто активно розвивається відповідно до свого нового статусу. З'являється унікальний архітектурний ансамбль Круглої площі - єдиний на території колишнього Радянського Союзу містобудівний ансамбль епохи зразкового класицизму. з адводництва, Кадетський корпус та інші. Зростала економічна роль міста, особливо після переведення з Ромен Іллінського ярмарку - третього за товарообігом ярмарку Російської імперії. 1870 року до Полтави прийшла залізниця. Справжня «будівельна лихоманка» у вигляді розповсюдження різноманітної «прибуткової» споруди тривала і на початку ХХ століття, внаслідок чого зараз можна бачити гармонійне поєднання пласта кількох архітектурних епох – пізнього бароко, губернського класицизму та українського модерну.

Памятник на месте отдыха Петра 1, InGreen, Полтава

Монумент "Слави", InGreen, Полтава


Ансамбль Круглой площади, InGreen, ПолтаваЕкскурсія до Полтави не має пройти просто так! Завітати до Полтави потрібно обов'язково! Щоб дізнатися про її історію, побачити найкращі пам'ятники та музеї, почути місцеві легенди, поринути в атмосферу тиші та спокою, описаних Іваном Котлерявським. І найкраще це зробити, якщо Вас супроводжуватиме професійний екскурсовод, у якого є індивідуальна екскурсія по Полтаві, розроблена за Вашим бажанням.


 

ou acheter finpecia sildenafil generique pas cher ivermectin für vögel kaufen vardenafil generika kaufen cetirizine goedkoop propecia moins cher paris proscar comprar españa propecia rezeptfrei kaufen tadalafil achat france necesito receta medica para comprar orlistat ibuprofen 600 mg kopen se necesita receta medica para comprar orlistat zovirax sirop sans ordonnance achat clomid 50mg