"В гості до Гоголівської нечисті" (нічна)

Длительность поездки: 1 день
Затраты на человека:

НІЧНЕ ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО
"ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ УКРАЇНСЬКУ НІЧ?"

Проходить лише в ТЕПЛУ пору року.

Національний музей-заповідник М.В.Гоголя запрошує вас стати учасником нічного театралізованого дійства "Чи знаєте ви українську ніч...?". Містичність Гоголя, магнетизм  родового дворянського гнізда класика світової літератури притягує в садибу численних туристів. Поринути в цей таємничий світ дозволить зустріч із героями Гоголівських творів: русалками, "нечистими мерцями" та іншими... Гоголь у робочому кабінеті; незабутні спогади його матері та сестри Ольги; прогулянка по загадковому нічному саду, відчуття прохолоди ночі - це неповний перелік сюрпризів,  що на вас чекають. Нічна екскурсія у гоголівській садибі залишить найяскравіші емоції та незабутні враження!  Увага: дана екскурсія проходить у нічний час, тому розрахована на дорослих зі стійкою психікою.


Ви читали твори Гоголя, бачили фільми за мотивами творів Гоголя, були на виставах в театрі імені Гоголя, ходили по вулиці Гоголя, хоч раз проїжджали повз пам'ятник Гоголю на машині або автобусі? Ви знаєте що "великий російський письменник" Микола Гоголь наш земляк? У будинок його батьків в музей Гоголя вГоголево можна поїхати днем. А гоголівська нечисть з'являється тільки вночі!

НІЧНА ЕКСКУРСІЯ В ГОГОЛЕВО познайомить нас з русалками, лісовиками, водяними та іншими істотами, про яких писав Гоголь. Музей-заповідник М.В. Гоголя в селі був створений на території колишньої садиби Гоголів-Яновських. Тут пройшли дитячі та юнацькі роки Гоголя, сюди він приїжджав в різні роки до матері і сестрам. Садиба була відновлена ​​за планами, спогадами, листами сучасників, старими фотографіями і на основі гоголівської "Книги всякої всячини" і відкрита в 1984 году.

Меморіальна і літературна експозиція займає десять залів. Відновлено інтер'єри кімнат, у флігелі, де, приїжджаючи додому в останні роки (1848-1851), жив Гоголь, відтворено його робочий кабінет з особистими речами. На території музею-заповідника знаходяться будинок, флігель, альтанка, грот, парк, два ставки. Побут родового маєтку Гоголь зобразив в повісті "Старосвітські поміщики".

ЩО НАС ЧЕКАЄ: чорти, русалки, лісовики і водяні істоти - про яких писав Гоголь. НІЧНА театралізована екскурсія - тільки для ПОВНОЛІТНІХ і зі спокійною психікою.

музей Гоголя, Гоголево, InGreenмузей Гоголя, Гоголево, InGreen

музей Гоголя, Гоголево, InGreen

 


Рекомендуємо нічну екскурсію «В гості до Гоголівської нечисті» для груп від 15 осіб в зручну для Вас ніч в теплий період року.
Є питання? Напшіте повідомлення в Фейсбуці! Або заповніть форму "ЗАПИТ" на ГОЛОВНІЙ сторінці зверху зліва біля вкладки "Контакти"

НІЧНЕ ТЕАТРАЛІЗОВАНЕ ДІЙСТВО
"ЧИ ЗНАЄТЕ ВИ УКРАЇНСЬКУ НІЧ?"
2 червня 2018 року
9 червня 2018 року
23 червня 2018 року
29 червня 2018 року
Увага!!! Кількість екскурсійних місць обмежена – 15-25 чоловік.
Якщо ви бажаєте проникнутися містичністю творів Миколи Гоголя, завітайте разом з туристичним клубом «Аби не дома» на нічне театралізоване дійство у родовий дворянський маєток Гоголів-Яновських (с. Гоголево Шишацького району Полтавської області).
Гоголівська садиба сповнена магнетизму, загадковості та містичності.
Пройдемо кімнатами будинку і флігеля, поспілкуємося з найріднішими людьми – «мамою» та «сестрою», зустрінемо гоголівських героїв. На нас чекає багато несподіванок: чорти, русалки та інша нечиста сила.
Нічна екскурсія у гоголівській садибі залишить найяскравіші емоції та незабутні враження!
Виїзд з м. Полтави о 20-00 год.
Повернення до Полтави о 24 год.
Запис на екскурсію за тел. (066)191-58-66, (067)190-36-87
Вартість – 270 грн./люд. (проїзд, екскурсія, страхування, туристичний супровід).